


CLEAR Golf Blue 64g X-Flex Driver Shaft w/ Cobra Tip #436648
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Midsize |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | |
| Torque: | 3.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition w/ no wear to the paint or graphics. The adapter & grip look great. |
| SKU: | 436648 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Midsize |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | |
| Torque: | 3.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition w/ no wear to the paint or graphics. The adapter & grip look great. |
| SKU: | 436648 |























