


DIAMANA T+ 60 Regular Flex Driver Shaft w/ LH TaylorMade Tip #424878
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana T+ |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Z Grip Std (NEW) |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 424878 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana T+ |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Z Grip Std (NEW) |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. |
| SKU: | 424878 |























