


Diamana T+ 60 Regular Flex Driver Shaft w/ Titleist Tip #472484
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana T+ |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet +4 Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows some light wear but works fine & the grip looks new. |
| SKU: | 472484 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana T+ |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet +4 Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows some light wear but works fine & the grip looks new. |
| SKU: | 472484 |























