HOUSE OF FORGED ICON - Senior Flex (235-CPM) 62g w/ Titleist Tip - #470702
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 470702 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | Other |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 470702 |























