


NEW PROJECT X HZRDUS SMOKE iM10 70 6.0 STIFF FLEX DRIVER / WOOD SHAFT #473738
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473738 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Smoke Green iM10 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 473738 |























