


KBS PG Hybrid 55 Ladies Flex Hybrid Shaft w/ Cobra Tip #473453
| Brand: | KBS |
| Model: | PG Hybrid |
| Adapter: | Cobra Hybrid Future Fit 33 |
| Shaft Length: | 37.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ a few light marks to the paint. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 473453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | PG Hybrid |
| Adapter: | Cobra Hybrid Future Fit 33 |
| Shaft Length: | 37.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ a few light marks to the paint. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 473453 |























