


Mint! ALDILA THE PHENE'D 60 Tour X Flex Driver Shaft w/ PXG Tip #474361
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | PXG |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint or graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 474361 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | PXG |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint or graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 474361 |























