


Mitsubishi Diamana PD 60 Regular Flex Driver Shaft Pull Out .335" Tip #475741
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475741 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475741 |























