


Mitsubishi Kai'li Red 60g Regular Flex Driver Shaft w/ TaylorMade Tip #439952
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Red |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Z Grip Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint / graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 439952 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Red |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | TaylorMade / Golf Pride Z Grip Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint / graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 439952 |























