


New! 2023' ALDILA NV Green 75 X-Flex Driver Shaft .335" Tip #437783
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 81g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 437783 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 81g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 437783 |























