



NEW '2024 Limited Edition TENSEI 1K PRO GREEN 70 X-FLEX DRIVER SHAFT #424483
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 79 |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424483 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 79 |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424483 |























