


New! 2026' KBS TG Black 50 TXX-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #472333
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472333 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472333 |























