



NEW ACCRA FX 2.0 270 M3 Regular Flex Driver Shaft .335" #374007
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" New, uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | The shaft is new, and uncut but has some very minor shop wear / handling marks. |
| SKU: | 374007 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" New, uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | The shaft is new, and uncut but has some very minor shop wear / handling marks. |
| SKU: | 374007 |























