


New! ACCRA FX 3.0 100H 60 M2 Senior Flex Hybrid Shaft .370" #446410
| Brand: | Accra |
| Model: | FX 3.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446410 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | FX 3.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446410 |























