



New! ACCRA HBP TOUR Z TZ RPG 362 M4 Stiff Flex Driver Shaft .335" #365100
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365100 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365100 |























