



NEW ACCRA iSERIES ECO SATIN 125 X-FLEX IRON SHAFTS 4-PW .355 TIP #436747
| Brand: | Accra |
| Model: | I Series |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4i (39.5") - PW (36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436747 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | I Series |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4i (39.5") - PW (36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436747 |























