



New! ACCRA LBP TOUR Z TZ RPG 352 M4 Stiff Flex Driver Shaft .335" #365103
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365103 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365103 |























