


New ACCRA Tour TZ6 Proto 55 M3 Regular Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 475445
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475445 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475445 |























