


NEW ACCRA TZ5 65 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT #448216
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448216 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448216 |























