


New ACCRA TZ5 PROTO 55 M4 Stiff Flex Driver Shaft .335" Tip #475452
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475452 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475452 |























