


NEW ACCRA TZ5 PROTO 55 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT #460128
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460128 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460128 |























