


NEW ACCRA TZ5 PROTO 65 M3 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #459769
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459769 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459769 |























