


NEW ACCRA TZ6 65 M4 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ Cobra Adapter #449934
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Stanard |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449934 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Stanard |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449934 |























