


NEW ACCRA TZ6 PROTO 45 M4 STIFF FLEX DRIVER SHAFT #460140
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460140 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460140 |























