


NEW ACCRA TZ6 PROTO 65 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT w/ Cobra Adapter #449850
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449850 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 449850 |























