


NEW ALDILA ASCENT RED 70 X-FLEX DRIVER SHAFT #474769
| Brand: | Aldila |
| Model: | Ascent Red |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474769 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Ascent Red |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474769 |























