


New! Aldila NV 2KXV Blue 60 TX-Flex Driver Shaft .335" Tip #474015
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV 2KXV Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.0° Range |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474015 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV 2KXV Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.0° Range |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474015 |























