


New! Aldila NV 2KXV Blue 80 TX Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #474075
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV 2KXV Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 80g Range |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.0° Range |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474075 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV 2KXV Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 80g Range |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.0° Range |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474075 |























