


New! ALDILA NV Green 55 Senior A Flex Driver Shaft .335" Tip #474760
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474760 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474760 |























