


New! ALDILA NV Green 85 Stiff Flex Driver Shaft .335" Tip #474759
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474759 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | NV |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474759 |























