


New! ALDILA Quaranta Saphire 50 Regular Flex Driver Shaft .335" Tip #474763
| Brand: | Aldila |
| Model: | Quaranta |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474763 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Quaranta |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474763 |























