


New! Aldila Rogue Black 110 MSI 80 Tour X-Flex Driver Shaft .335" Tip #474144
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474144 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474144 |























