


New! Aldila Rogue Black 95 MSI 85H Stiff Flex Hybrid Shaft .370" #474155
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 474155 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 474155 |























