


NEW ALDILA ROGUE SILVER 110 MSI 60 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 46" #425286
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425286 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425286 |























