


NEW ALDILA ROGUE SILVER 110 MSI 60 STIFF FLEX DRIVER SHAFT Ping Tip G440 452807
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452807 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 452807 |























