


NEW ALDILA ROGUE SILVER 110 MSI 70 X-FLEX DRIVER SHAFT 46" #425104
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425104 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425104 |























