


New! Aldila Rogue Silver 110 MSI 85H Stiff Flex Hybrid Shaft .370" Tip #474157
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.4° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474157 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.4° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474157 |























