🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



New! Aldila Rogue Silver 125 MSI 80 Tour X Flex Driver Shaft .335" Tip #474154
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474154 |
$28.00
Original: $79.99
-65%New! Aldila Rogue Silver 125 MSI 80 Tour X Flex Driver Shaft .335" Tip #474154—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474154 |























