



NEW ALDILA SYNERGY BLUE "GRAPHENE" 50 R2 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #474749
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 51g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 6.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474749 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 51g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 6.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474749 |























