


New ALDILA THE PHENE'D 60 Tour X Flex Driver Shaft .335" Tip #474360
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474360 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474360 |























