


New! Aldila Tour Green 75 Regular Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #474227
| Brand: | Aldila |
| Model: | Tour Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474227 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Tour Green |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474227 |























