


New ARETERA ALPHA ONE Blue 75 5 X-Flex Driver Shaft .335" Tip #430052
| Brand: | Aretera |
| Model: | Aretera |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 430052 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aretera |
| Model: | Aretera |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 430052 |























