



NEW BGT BRAVA SPEEDFLITE NRG (A) SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #462986
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462986 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462986 |























