



NEW BGT BRAVA SPEEDFLITE NRG X-FLEX DRIVER SHAFT #462989
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462989 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462989 |























