



NEW BGT BRAVA TOUR NRG F3 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #445528
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445528 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445528 |























