


NEW COBRA ALDILA DVS HL 65 A-FLEX SENIOR FLEX HYBRID SHAFT 42" (.335 TIP)-299999
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 299999 |
Original: $11.99
-65%$11.99
$4.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 299999 |























