


New Project X Denali Blue 60g 6.5 X Driver Shaft 500325
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Blue |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 60g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Extra Stiff |
| SKU: | 500325 |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Blue |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 60g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Extra Stiff |
| SKU: | 500325 |























