


New! GEN 5 Project X HZRDUS Black 80 Stiff Driver / Wood Shaft .335 Tip #467597
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 467597 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 467597 |























