


New Hand Crafted Project X EvenFlow Blue 65g 6.5 X Flex Driver Shaft #475571
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Blue Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475571 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Blue Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475571 |























