


New Hand Crafted Project X EvenFlow Red 55g 5.5 Driver / Wood Shaft #475698
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Red Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 475698 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Red Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 475698 |























